program

KDY
hrajeme
KDE
hrajeme
CO
hrajeme
ne 31. květen 2020
15:00
Vnitroblok Mečislavova, Praha Nusle, akce A VEN!
facebook
Otěstánek

ne 07. červen 2020
15:00
Vnitroblok Mečislavova, Praha Nusle, akce A VEN!
facebook
Turnaj krále Karla

ne 21. červen 2020
15:00
Vnitroblok Mečislavova, Praha Nusle, akce A VEN!
facebook
Honza Pták

so 27. červen 2020
15:00
Evropský den sousedů, Plzeň
Otěstánek

so 27. červen 2020
15:00
Evropský den sousedů Plzeň
Superkluk

so 27. červen 2020
15:00
Evropský den sousedů Plzeň
Pohádky z lesa

so 27. červen 2020
18:00
Evropský den sousedů Plzeň
Otěstánek

so 27. červen 2020
18:00
Evropský den sousedů Plzeň
Superkluk

so 27. červen 2020
18:00
Evropský den sousedů Plzeň
Pohádky z lesa

so 04. červenec 2020
Slavnosti pernštejnského panství
Superkluk

so 11. červenec 2020
20:00
Festival PannOpticum, Neusiedl am See, Rakousko
Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA: Kar

ne 19. červenec 2020
15:00
Kostel v Janovičkách u Luže
Perníková chaloupka

út 28. červenec 2020
17:30
Nová Paka
Pohádky z lesa

út 04. srpen 2020
16:00
Dům umění, Znojmo
Houpací pohádky

07. srpen 2020
11:00
Povaleč
Superkluk

so 08. srpen 2020
14:00
Povaleč
Medvědí princ

ne 09. srpen 2020
15:00
Hrad Košumberk
Z tajného deníku Smolíčka Pé

st 12. srpen 2020
17:30
Park Javorka, Česká Třebová
Honza Pták

ne 16. srpen 2020
10:00
Letní Letná
Já, ty a to

st 19. srpen 2020
16:00
Augustiniánský klášter, Tábor
Honza Pták

čt 20. srpen 2020
11:00
Theatrum Kuks, Vlčkovice
Golem

so 22. srpen 2020
10:00
Letní Letná
Batosnění

so 22. srpen 2020
13:00
Ejhle loutka, Žamberk
Honza Pták

so 22. srpen 2020
14:00
Ejhle loutka, Žamberk
Otěstánek

út 25. srpen 2020
17:30
Nová Paka
Perníková chaloupka

28. srpen 2020
Muzeum loutkářských kultur, Chrudim
Otěstánek

ne 30. srpen 2020
10:00
Letní Letná
Ptáček a lev

po 31. srpen 2020
10:00
Festival Vyšehrátky - Staré purkrabství NKP Vyšehrad
Batosnění

po 31. srpen 2020
11:00
Festival Vyšehrátky - Staré purkrabství NKP Vyšehrad
Batosnění

04. září 2020
16:00
Festival Vyšehrátky - Staré purkrabství NKP Vyšehrad
Medvědí princ

04. září 2020
17:00
Festival Vyšehrátky - Staré purkrabství NKP Vyšehrad
Bajaja

so 05. září 2020
11:00
Festival Vyšehrátky - Staré purkrabství NKP Vyšehrad
Ptáček a lev

so 05. září 2020
15:00
Festival Vyšehrátky - Staré purkrabství NKP Vyšehrad
Honza Pták

ne 06. září 2020
Čáslav
Moment!

ne 06. září 2020
10:00
Festival Vyšehrátky - Staré purkrabství NKP Vyšehrad
Ptáček a lev

ne 06. září 2020
14:30
Muzeum Čáslav
Superkluk

ne 06. září 2020
15:00
Festival Vyšehrátky - Staré purkrabství NKP Vyšehrad
Pohádky z lesa

ne 06. září 2020
16:00
Festival Vyšehrátky - Staré purkrabství NKP Vyšehrad
Z tajného deníku Smolíčka Pé

ne 06. září 2020
17:00
Festival Vyšehrátky - Staré purkrabství NKP Vyšehrad
Hodina modrých slonů

so 12. září 2020
14:00
Slavnost Draci ve Skalách, obec Skály
Honza Pták

ne 13. září 2020
Palác Akropolis
Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA: Kar

po 14. září 2020
Palác Akropolis
Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA: Rat

18. září 2020
08:30
Divadlo Drak, Hradec Králové
Bajaja

18. září 2020
10:00
Jablonecké podzimní slavnosti, Jablonec nad Nisou
Trpasličí pohádka

18. září 2020
10:30
Divadlo Drak, Hradec Králové
Bajaja

so 19. září 2020
12:00
Kinského zahrady, festival Buchty a loutky dětem
Medvědí princ

so 19. září 2020
15:00
Divadlo Drak, Hradec Králové
Bajaja

so 19. září 2020
17:00
Divadlo Drak, Hradec Králové
Bajaja

ne 04. říjen 2020
15:00
KD Svět, Český Brod
Deset-dvacet-Sova!

09. říjen 2020
19:00
Figur i Fossekleiva festival, Vestfold, Norsko
Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA: Kar

so 24. říjen 2020
Strakonice
Moment!

so 24. říjen 2020
Strakonice
Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA: Kar

ne 25. říjen 2020
UFFO Společenské centrum Trutnov
Já, ty a to

st 04. listopad 2020
09:00
UFFO Společenské centrum Trutnov
Pohádky z lesa

st 04. listopad 2020
10:30
UFFO Společenské centrum Trutnov
Pohádky z lesa

so 07. listopad 2020
Palác Akropolis
Festival NEKROPOLIS

ne 08. listopad 2020
Palác Akropolis
Festival NEKROPOLIS

po 09. listopad 2020
09:00
KD Mlejn
Golem

po 09. listopad 2020
Palác Akropolis
Festival NEKROPOLIS

ne 15. listopad 2020
15:00
KD Mlejn
Superkluk

ne 15. listopad 2020
15:00
Staré purkrabství, NKP Vyšehrad
Hodina modrých slonů

so 21. listopad 2020
17:30
Divadlo Oskara Nedbala, Tábor
Útěk

ne 22. listopad 2020
Muzeum umění Olomouc
Moment!

ne 22. listopad 2020
15:00
KD Svět, Český Brod
MOMO

po 23. listopad 2020
Muzeum umění Olomouc
Moment!

út 24. listopad 2020
Muzeum umění Olomouc
Moment!

so 28. listopad 2020
KC Zahrada
Detektiv Lupa a tajemná věž

so 12. prosinec 2020
16:00
Vozovna Žižkov
Ovečka betlémská

so 20. únor 2021
Level Praha 21
Ptáček a lev

so 20. únor 2021
Dům dětí a mládeže - Praha 10 Strašnice
Ptáček a lev

ne 14. březen 2021
10:00
UFFO Společenské centrum Trutnov
Deset-dvacet-Sova!

z toho co hrajeme:

Studio DAMÚZA - Bajaja, foto: Nadan Pojer Otěstánek Studio DAMÚZA - Detektiv Lupa a tajemná věž Moment Útěk, foto: Nadan Pojer Ptáček a lev Studio DAMÚZA: Z tajného deníku Smolíčka Pé Ovečka betlémská