program

KDY
hrajeme
KDE
hrajeme
CO
hrajeme
so 23. listopad 2019
10:00
Divadelní klub Letka
Moment!

so 23. listopad 2019
10:00
Prostor 39, Praha
Já, ty a to

so 23. listopad 2019
14:00
Divadelní klub Letka
Golem

so 23. listopad 2019
16:00
Divadelní klub Letka
Golem

ne 24. listopad 2019
14:30
Crossclub
Útěk

ne 24. listopad 2019
15:00
UFFO Společenské centrum Trutnov
Moment!

ne 24. listopad 2019
16:30
UFFO Společenské centrum Trutnov
Moment!

st 27. listopad 2019
16:00
Dobeška
Z tajného deníku Smolíčka Pé

29. listopad 2019
16:00
Vozovna Žižkov
Ovečka betlémská

so 30. listopad 2019
14:30
Kulturní centrum v Měšicích
Vánoce pana Sovy

ne 01. prosinec 2019
15:00
Jatka 78
Vánoce pana Sovy

st 04. prosinec 2019
09:45
KC Zahrada
Vánoce pana Sovy

čt 05. prosinec 2019
16:00
Karlínské Spektrum DDM hl. m. Prahy
Ovečka betlémská

so 07. prosinec 2019
14:30
Mikulášská nadílka Holenice
Ovečka betlémská

ne 08. prosinec 2019
11:00
KD Mlejn
Ptáček a lev

ne 08. prosinec 2019
14:30
Městská knihovna Děčín
Vánoce pana Sovy

ne 08. prosinec 2019
16:15
KD Mlejn
Medvědí princ

út 10. prosinec 2019
10:00
MŠ Želízy
Ovečka betlémská

13. prosinec 2019
15:30
RC Kašpárek, Mělník
Vánoce pana Sovy

so 14. prosinec 2019
14:00
Divadlo Alfa, Plzeň
Perníková chaloupka

so 14. prosinec 2019
15:00
KC Zahrada
Vánoce pana Sovy

so 14. prosinec 2019
15:00
Divadlo Komedie
Ovečka betlémská

so 14. prosinec 2019
15:30
Divadlo Alfa, Plzeň
Perníková chaloupka

ne 15. prosinec 2019
10:00
Loutkové divadlo SVČ Opava
Ovečka betlémská

ne 15. prosinec 2019
15:00
Muzeum loutkářských kultur, Chrudim
Vánoce pana Sovy

ne 15. prosinec 2019
16:00
Loutkové divadlo SVČ Opava
Ovečka betlémská

ne 15. prosinec 2019
16:00
Zasekávák
Honza Pták

po 16. prosinec 2019
09:00
Loutkové divadlo SVČ Opava
Ovečka betlémská

čt 19. prosinec 2019
16:30
Rodinné centrum Pampeliška, Březnice
Vánoce pana Sovy

ne 22. prosinec 2019
15:00
Staré purkrabství, NKP Vyšehrad
Ovečka betlémská

so 11. leden 2020
10:30
Level Praha 21
Já, ty a to

so 11. leden 2020
14:30
DA Strašnice
Já, ty a to

út 14. leden 2020
17:00
Vozovna Žižkov
Honza Pták

17. leden 2020
18:00
Divadlo Minor
Bajaja

so 18. leden 2020
10:00
Divadlo Minor
Bajaja

ne 19. leden 2020
10:00
Cirqueon
Já, ty a to

út 21. leden 2020
14:30
KC Zahrada
Golem

so 01. únor 2020
IMAGINALE festival, Sttutgart, Německo
Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA: Kar

ne 02. únor 2020
15:00
Staré purkrabství, NKP Vyšehrad
Perníková chaloupka

14. únor 2020
18:00
Divadlo Minor
Bajaja

ne 16. únor 2020
Barmuseum, Martin, Slovensko
Moment!

ne 16. únor 2020
16:00
Divadlo Drak, Hradec Králové
Jakoubkovo splněné přání

so 22. únor 2020
15:00
Jatka 78
Z tajného deníku Smolíčka Pé

20. březen 2020
18:00
Divadlo Minor
Bajaja

so 21. březen 2020
10:00
Divadlo Minor
Bajaja

27. březen 2020
10:00
ZŠ Londýnská
Golem

24. duben 2020
18:00
Divadlo Minor
Bajaja

so 25. duben 2020
10:00
Divadlo Minor
Bajaja

so 25. duben 2020
16:00
Divadlo Drak, Hradec Králové
Hodina modrých slonů

ne 26. duben 2020
15:00
Staré purkrabství, NKP Vyšehrad
Hodina modrých slonů

po 11. květen 2020
10:30
Level Praha 21
Útěk

so 23. květen 2020
14:30
DA Strašnice
Útěk

29. květen 2020
18:00
Divadlo Minor
Bajaja

z toho co hrajeme:

Moment Útěk, foto: Nadan Pojer Ovečka betlémská Fekete Seretlek a Studio DAMÚZA: Kar Ptáček a lev Studio DAMÚZA - Golem Ovečka betlémská Ptáček a lev Moment Studio DAMÚZA - Perníková chaloupka, foto Ondřej Littera