divadlo KAKÁ

Divadelní soubor Divadlo KAKÁ byl založen v červnu roku 2010. Jeho členy jsou dvě herečky - absolventky DAMU herectví alternativního a loutkového divadla Štěpánka Vanická a Jana Kollertová.

Zaměřuje se především na dětské diváky od dvou let a výš. Ve svém repertoáru má loutkové pohádky s malou výpravou vhodné na venkovní festivalové produkce, ale i tituly velkovýpravné, které sluší i většímu divadlu, nebo kulturnímu prostoru.

Pohádky jsou interaktivní, plné písniček a loutek navržených a vyrobených profesionálními scénografy. Loutkové scény prolínají scény činoherní a dynamicky se střídají, aby i ten nejmenší divák udržel pozornost. Zároveň jsou představení koncipována tak, aby byla stále přítomna i linie pro dospělé publikum.

Produkce jsou často doplňovány výtvarnou dílnou, kde si děti můžou vyrobit své vlastní loutky, nebo výtvory inspirované právě shlédnutým představením.

mišmaš ze šuplíku
" divadlo KAKÁ ":

Divadlo KAKÁ - Lakomá Barka DAMÚZA - Vánoční příběh - divadlo KAKÁ Divadlo KAKÁ - Lakomá Barka DAMUZA - O ošklivém káčátku - divadlo KAKÁ DAMÚZA - Děti moře - divadlo KAKÁ Noty na buben Divadlo KAKÁ - Lakomá Barka DAMÚZA - Kyklopci - divadlo KAKÁ DAMÚZA - Děti moře - divadlo KAKÁ DAMÚZA - Děti moře - divadlo KAKÁ