pohádky

Loutkové pohádky pro děti i jejich rodiče.

Řekli o nás:

Představení jsou úžasná a nápaditá, hravá, vtipná... , baví se děti i dospělí. Líbí se nám loutky, scénografie, dialogy, to, že se děti mohou zapojit... Pohádky jsou nenásilně poučné i chytře zábavné... , dlouhé tak akorát, aby pozornost udržely i velmi malé děti. Doporučuji hlavně rodičům, kteří nechtějí pro své děti podbízivou zábavu, ale naopak chtějí podnítit dětskou fantazii a smysl pro estetiku.

Miroslava Nedvědová - Městská knihovna Děčín

Pohádky z produkce Studia Damúza jsou pro svou objevnou dramaturgii a svižné provedení skvělou prezentací mladého a nového přístupu k této divadelní disciplíně, který ocení nejmenší i odrostlejší diváci.

Martina Erbsová - OAP Meznárodní festival Divadlo evropských regionů Hradec Králové

Hledáte- li nevšední zpracování tradičních i netradičních pohádek a příběhů pro děti, nápaditost při zpracování scény, loutek i scénářů, radost, poetiku i schopnost napojit se na dětskou duši, jsou představení Damúzy tím, co je třeba vidět. Vystoupíte ze zaběhnutých klišé, zažijete pocit hravosti, pobavíte se i vy, dospělí.

Alena Laláková - ředitelka, mateřská škola Jeden strom

mišmaš ze šuplíku
" pohádky ":

DAMÚZA: Momotaró Vánoce pana Sovy Ovečka betlémská Studio DAMÚZA - Medvědí princ Studio DAMÚZA: Superkluk Studio DAMÚZA - Houpací pohádky, foto: Petr Slunéčko DAMÚZA: Deset-dvacet-Sova Ovečka betlémská Studio DAMÚZA - Detektiv Lupa a tajemná věž Studio DAMÚZA: Z tajného deníku Smolíčka Pé Moment